Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 14 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 05.07.2020 ROKU

- Przeżywamy 14 niedzielę zwykłą w ciągu roku.

- Witamy bardzo serdecznie w naszej parafii i wspólnocie zakonnej Ks. Janusza Barglika Salwatorianina. Życzymy wielu łask Bożych oraz radości z pełnionej posługi na prace podejmowane w naszej parafii. Proszę was wszystkich o objęcie go swoimi modlitwami.

- Dziś po porannej Mszy Św. – spotkanie członków Kół Żywego Różańca.

- W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy: w poniedziałek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w środę św. Jana z Dukli a w sobotę św. Benedykta, patrona Europy

- Msze Św. w niedzielę i w tygodniu od środy 1 lipca do końca sierpnia są odprawiane o godz. 19.00.

- Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

- Rozpoczęły się wakacje, witamy wszystkich, którzy przybyli na wakacje do Ponic i okolic. Wszystkim wyjeżdżającym z naszej parafii życzymy bezpiecznie spędzonego czasu i dobrego wypoczynku. Na wakacjach nie zapominajmy o niedzielnej Mszy Świętej, o spowiedzi świętej i codziennej modlitwie.

- Okazja do spowiedzi na pół godziny przed każdą Mszą Świętą. Można też poprosić o spowiedź w ciągu dnia.

- W środę – nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej.

- W piątek o 18.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej stroniczki w internecie.

- Bóg zapłać za ofiary na tacę i nieustanne dary żywnościowe przynoszone na plebanię.

- Na prośbę Metropolity Krakowskiego we wszystkich kościołach Archidiecezji Krakowskiej przeprowadzana jest dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień. Wszystkim wrażliwym na ludzką biedę o hojnym sercu darczyńcom, stokrotne Bóg zapłać.

- W dniach 25 – 27 września 2020 planowana jest pielgrzymka do Malborka oraz Trójmiasto: Gdańsk, Oliwa, Gdynia, Sopot. Całościowy koszt pielgrzymki 728 zł. Zapisy do dnia 18 lipca na listę która jest wyłożona koło gazet. Szczegółowy program wywieszony jest w gablotce ogłoszeń.

- Składamy Serdeczne Bóg Zapłać za wspólną modlitwę i wszelkie dowody życzliwości i dobroci. Nich Boże Błogosławieństwo opieka Maryi towarzyszy wszystkim w nowym tygodniu.

Zegar

Imiennik

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Kalendarz

Liczba wejść