Porządek Mszy św:

Niedziele i święta
8.30, 11.00, 17.30

Dni powszednie
od 1 września do 30 czerwca
o godz 18.00

od 1 lipca do 31 Sierpia o godz 19.00

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 26 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 27.09.2020 ROKU

- Serdecznie zapraszamy do udziału w październikowych nabożeństwach różańcowych, które rozpoczną się w najbliższy czwartek o godz. 17.30. Kto nie może w nich uczestniczyć, nie odmawia różaniec z rodziną w domu. Ci, co odmawiają różaniec na nabożeństwie w kościele lub z rodziną w domu mogą uzyskać odpust zupełny, jeśli spełniają warunki uzyskania odpustu. Naszą modlitwę różańcową ofiarujmy za Kościół i Ojczyznę, pasterzy Kościoła i polityków, a także za chorych, cierpiących i umierających oraz w intencji rodzin, dzieci i młodzieży, a także ich wychowawców; o nawrócenie grzeszników i za dusze w czyśćcu cierpiące.

- W najbliższą sobotę 3 października przyjedzie do naszej parafii duszpasterz z Salwatoriańkiego Ośrodka Powołań. W sobotę o godz. 16.00 będzie spotkanie dla chętnej młodzieży a w niedzielę 4 października wygłosi kazania w naszej parafii.  

- W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek - wspomnienie św. Wacława, męczennika;   we wtorek – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w środę – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła; w czwartek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła; w piątek - wspomnienie św. Aniołów Stróżów.

- Oprócz tego w tym tygodniu przypadają: Pierwszy Czwartek – dzień modlitw za żywych i zmarłych kapłanów oraz o powołania kapłańskie; Pierwszy Piątek – dzień wynagrodzenia NSPJ za grzechy świata i osobiste każdego z nas; a także Pierwsza Sobota – dzień wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP za nasze grzechy. W Pierwszy Piątek od godz. 9.00 – odwiedziny chorych.

- Spowiedź – pół godziny przed każdą mszą świętą. Można też skorzystać ze spowiedzi na plebanii. W Pierwszy Piątek – spowiedź dzieci, młodzieży i dorosłych od 17.00.

- We wtorek po wieczornej mszy świętej - Krąg Biblijny. Do udziału w nim zapraszamy tych, komu Słowo Bożego nie jest obojętne.

- W środę po wieczornej mszy świętej nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

- W piątek o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i godzinna adoracja z koronką do Miłosierdzia Bożego.

- Zbiórka ministrantów – w piątek po wieczornej mszy świętej.

- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej stroniczki parafialnej w internecie.

- Zgodnie z zapowiedzią z ubiegłej niedzieli dziś zbierzemy ofiarę do puszek po każdej mszy świętej i przeznaczymy ją tym, których dotknęło nieszczęście w Więciórce. Licząc na waszą hojność, składamy podziękowania za wasz dar serca.

- Dziękujemy serdecznie za ofiary na kościół i dary przynoszone na plebanię.

- Tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzili urodziny, imieniny i jubileusze, życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

- Przyjmijcie Boże błogosławieństwo na drogę. Niech ono wspiera was w godzinach pracy i nauki!

Zegar

Imiennik

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Kalendarz

Liczba wejść