Porządek Mszy św:

Niedziele i dni powszednie
8.30, 11.00, 18.00

od 1 maja do 30 września
o godz 19.00 

od 1 października do 30 kwietnia
o godz 18.00

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 25

NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 19.09.2021 ROKU

- Dzisiaj obchodzimy 55 Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu pod hasłem: „Chodź i zobacz!” (J 1,46). W orędziu jakie skierował z tej okazji Ojciec święty Franciszek, wszyscy wzywani jesteśmy do odpowiedzialnego korzystania z mediów.

- W niedzielę 26 września o godzinie 18.00 na prośbę wielu osób powtórzymy koncert „Ave Maria” dla uczczenia Matki Boskiej Częstochowskiej. Najpiękniejsze pieśni i arie wyśpiewa dla Niej „Trio Wojciak” z Rabki Zdroju. Do udziału w nim zapraszają organizatorzy. Czas trwania – około 45 minut.

- W najbliższą niedzielę (26 września) obchodzić będziemy Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież. Zachęcamy do objęcia swoją modlitwą młodych naszej parafii i diecezji oraz pracujących z nimi duszpasterzy. Po każdej Mszy Świętej będzie także możliwość złożenia ofiary, która przeznaczona zostanie na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w naszej parafii i dekanacie.

- W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy: w poniedziałek św. Andrzeja i Towarzyszy, we wtorek św. Mateusza Apostoła, w czwartek św. Pio z Pietrelciny a w przyszłą niedzielę św. Michała Archanioła.

- W najbliższy piątek 24 września wyruszamy na 3 dniową pielgrzymkę do Warszawy. Nasza przewodniczka Pani Róża, prosi żeby zabrać legitymacje emerytów i inne z ulgą, jeśli takie posiadacie. Gdyby ktoś miał wątpliwości do czegokolwiek niech dzwoni do Pni Róży nr telefonu komórkowego 601 691 812. Pozdrawia serdecznie Pani Róża.

- Salwatoriańskie apostolaty młodzieżowe (SOP i RMS) serdecznie zapraszają na Salwatoriańskie Spotkanie Młodych. Występ Ireneusza Krosnego, ciekawi goście, warsztaty oraz wspólna modlitwa to tylko niektóre punkty programu, które będą miały miejsce podczas spotkania. Wydarzenie to odbędzie się 25 września w Bagnie w domu młodzieżowym „totu”. Zachęcamy młodzież z naszej parafii do wzięcia udziału w tym bezpłatnym wydarzeniu. Rozpocznie się ono o godzinie 14.00. Szczegóły i zapisy na stronie sop.sds.pl.

- Przypominamy obecnej tutaj młodzieży klas 7 i 8 oraz ich rodzicom że celebracja wręczenia księgi Pisma św. odbędzie się w najbliższą sobotę 25 września na Mszy św. o godz. 19.00

- Informujemy, że Msze św. w niedzielę i w tygodniu od 1 października będą odprawiane o godz. 18.00.

- Spowiedź w naszej świątyni – pół godziny przed każdą Mszą świętą.

- W środę po Mszy Świętej – nowenna do Matki Boskiej Nieustającej pomocy.

- W piątek o godz. 18.00 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w ciszy.

- Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in. o aktualnych także dziś objawieniach Matki Bożej w La Salette.

- Serdeczne „Bóg zapłać!" za ofiary na tacę oraz za dary przynoszone nieustannie na plebanię.

- Składamy Serdeczne Bóg Zapłać za wspólną modlitwę i wszelkie dowody życzliwości i dobroci. Nich Boże Błogosławieństwo opieka Maryi towarzyszy wszystkim w nowym tygodniu.

Zegar

Imiennik

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Kalendarz

Liczba wejść