Porządek Mszy św:

Niedziele i dni powszednie
8.30, 11.00, 18.00

od 1 maja do 30 września
o godz 19.00 

od 1 października do 30 kwietnia
o godz 18.00

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 17

NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 25.07.2021 ROKU

- W przyszłą niedzielę, 1 sierpnia – pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy o godz. 8.30 zmianka różańcowa.

- W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, dzisiaj po Mszach św., błogosławimy pojazdy i kierowców oraz modlimy się za wszystkich podróżujących. Ofiary, które można złożyć przy tej okazji, są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

- Odwiedziny chorych z posługą Sakramentalną w domach rodzinnych wyjątkowo odbędą się w najbliższy piątek 30 lipca od godz. 9.00.

- W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy: dziś przypada święto świętego Jakuba apostoła, w poniedziałek św. Joachima i Annę, Rodziców Najświętszej Maryi Panny, w czwartek św. Martę a w sobotę św. Ignacego z Loyoli.

- Z inicjatywy Papieża Franciszka po raz pierwszy w Kościele będziemy obchodzili Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. W naszym kościele będziemy świętowali ten dzień w najbliższą środę na Mszy świętej.

- W zeszłą niedzielę prowadzona była kwesta na rzecz zakupu leku dla Marka, chorego na białaczkę chłopca – zebrano na ten cel 2280 zł. W imieniu rodziców chorego Marka z serca dziękujemy wam za tę pomoc.

- Spowiedź – pół godziny przed każdą Mszą świętą.

- W środę po Mszy Świętej – nowenna do Matki Boskiej Nieustającej pomocy.

- W piątek o godz. 18.00 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w ciszy.

- Serdeczne „Bóg zapłać!” za ofiary na tacę i do skarbon oraz za dary przynoszone nieustannie na plebanię.

- Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in. o dziadkach Pana Jezusa, którzy stali się patronami ustanowionego przez papieża Światowego Dnia Dziadków i Osób Starszych.

- Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.

Zegar

Imiennik

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Kalendarz

Liczba wejść