Porządek Mszy św:

Niedziele i święta
8.30, 11.00, 17.30

Dni powszednie
od 1 września do 30 czerwca
o godz 18.00

od 1 lipca do 31 Sierpia o godz 19.00

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ

CHRZTU PAŃSKIEGO – 10.01.2021 ROKU

- Dzisiaj kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia skupiony wokół misterium Wcielenia. W Polsce jednak zwyczajowo przedłużamy bożonarodzeniową radość przez śpiew kolęd do 2 lutego, święta Ofiarowania Pańskiego. Od jutra wchodzimy w okres zwykły, w którym dominuje w liturgii  zielony kolor nadziei w niedzielę i w dni zwykłe.

- Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 11.00 dzieciom będzie udzielane specjalne błogosławieństwo.

- Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy.

- W środę po Mszy świętej – nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

- W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i godzinna adoracja z koronką do Bożego Miłosierdzia.

- Okazja do spowiedzi na pół godziny przed każdą mszą świętą.

- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i naszej stroniczki w internecie.

- Dziękujemy za ofiary na kościół i dary serca przynoszone nieustannie na plebanię. Szególnie zaś bardzo dziękujemy za ofiary kolędowe na kościół, ministrantów i dom zakonny. Składamy Wam Serdeczne „Bóg zapłać”.

- Zbiórka dla Ministrantów w najbliższą sobotę 16 stycznia po Mszy św.

- Policja Drogowa z Rabki prosi użytkowników parkingu samochodowego poniżej i powyżej kościoła   w   Ponicach,   aby   parkowali   samochody   zgodnie   z   przepisami. Najczęstszym błędem, który popełniają kierowcy jest to, że część samochodu wystaje na jezdnię oraz parkowanie na chodniku dla pieszych. Policja apeluje, aby ci, co nie muszą szli na Mszę świętą piechotą w ramach zdrowotnego spaceru. Można też traktować drogę do kościoła jako pobożne pielgrzymowanie.

- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in.: specjalny dodatek na rozpoczynający się rok ze Świętym Józefem.

Informacja o ubezpieczeniach rolnych na rok 2021

Informujemy, że składki na ubezpieczenia budynków rolnych można opłacać od poniedziałku do piątku w biurze agencji PZU w Rabce Zdrój ul. Sądecka 7a - naprzeciwko drewnianego kościoła-muzeum w godzinach 9 - 15 do końca stycznia. Więcej informacji na ten temat w gablotce ogłoszeń. Podpisał Pan Piotr Cymerman.

- Wszystkim Parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia.

Zegar

Imiennik

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Kalendarz

Liczba wejść